Na de zware hagelbuien van afgelopen weekend heeft A.A.S. Schadeherstel direct haar landelijke calamiteitenplan geactiveerd.

A.A.S. Schadeherstel en DEKRA bundelen krachten na landelijke hagelcalamiteit
09 july 2026
Dankzij de intensieve samenwerking tussen de A.A.S. aangesloten ondernemers Wilfred Herder en autoschadecentrum hilversum, het A.A.S.-team, DEKRA en HailSupport kon er direct opgeschaald worden om de grote toestroom aan hagelschades snel en zorgvuldig op te vangen.
Bij het Hagelcentrum van Herder Autoschade in Dronten is de geavanceerde DEKRA Hagelscanner ingezet. Met deze technologie worden voertuigen snel en onafhankelijk geïnspecteerd, waardoor de schade direct inzichtelijk is en het herstelproces snel kan starten. Gedupeerde klanten zijn inmiddels via een digitale afsprakenplanner uitgenodigd om eenvoudig een scanafspraak in te plannen.
Ook de A.A.S.-pool speelt een belangrijke rol. Dit landelijke A.A.S. team van ervaren schadecalculatoren zorgt voor extra capaciteit, zodat schades sneller kunnen worden opgenomen, gecalculeerd en ingepland, terwijl de reguliere werkzaamheden bij onze aangesloten ondernemers zoveel mogelijk doorgaan. "Bij een calamiteit als deze is aandacht voor de eindklant essentieel. Dankzij ons calamiteitenplan en de samenwerking met onze partners kunnen we klanten ontvangen en onze capaciteit landelijk organiseren. Zo bieden we opdrachtgevers en hun klanten snel duidelijkheid en een efficiënt herstelproces." aldus Nicole Spenkelink, directeur A.A.S. Schadeherstel
Extreem weer vraagt om een flexibele, landelijke aanpak. Door de kracht van onze aangesloten ondernemers en partners te bundelen, blijven we ook tijdens piekbelasting doen waar we voor staan: kwaliteit, snelheid en persoonlijke aandacht.
